משלוחים חינם בקנייה מעל 500₪

סטים לחתן

סטים לחתן

היום המרגש שלך סוף סוף הגיע. עכשיו כל מה שצריך הוא לקנות סט מהודר לחתן שילווה אותך ביום המיוחד הזה. יום החתונה יכול להיות מלחיץ וחשוב שהחתן יהיה מסודר ומאובזר בכל מה שהוא צריך.

קיימים סטים שונים במיוחד לחתן. הם כוללים את כל מה שנחוץ לחתן החדש.

טלית

לכל חתן יש הטלית איתה הוא רוצה להתחתן. בין אם זו טלית שלו ובין אם זו טלית בעלת משמעות היסטוריה מיוחדת במשפחה. מומלץ להכין את הטלית מראש, אם לא נוח לכם לקחת אותה איתכם, תוודאו שאחד מבני המשפחה יביא לכם אותה לאולם.
טלית היא בגד בצורה מלבנית, אשר בארבע פינותיה שזורים חוטי הציצית. את הטלית לובשים הגברים בזמן התפילה בבית הכנסת או בעת החתונה. מבחינת הלכתית, הטלית היא תשמיש מצווה. הטלית נעשית בדרך כלל מצמר רחלים טהור, כיוון שעל פי ה’שולחן ערוך’, רק בגד מצמר או פשתן חייב בציצית מן התורה. חיוב הטלת הציצית בבגדים אחרים העשויים מחוטים סינטטיים, על פי דעות מסוימות, רק מדרבנן (חכמים). עם זאת, עושים טליתות מאקרילן ומשי.

כיסוי לטלית

את הטלית צריך לשים במקום בטוח בתום השימוש. כיסויים יפהפיים עם רקמת שם ייחודית כחלק מהסט של החתן. כל חתן יכול לקבל את הכיסוי עם השם שלו שישאר למזכרת לכל החיים.

סידור

סידור לחתנים הוא נוהג בקרב חסידי חב”ד בדור השביעי, הנוהגים להתפלל את תפילת מנחה הסמוכה לחתונה מתוך סידורו האישי של הרבי, אותו נוהג הרבי להעניק לחתנים.
סידור לחתנים הוא מהודר ומפואר ביותר. לרוב הסידור מגיע עם גימורי כסף או זהב.

לסיכום, סט לחתן הוא המתנה האידאלית לכל חתן צעיר. הוא כולל בתוכו את כל מה שדרוש בכדי שהחתונה תעבור כהלכה תוך כדי קיום כל המצוות.

0
    0
    העגלה שלך
    ניקוי העגלהחזרה לחנות
      עדכן קופון